O MNIE

Chwile i emocje, które możemy zapisać dzięki fotografii lifestyle są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Domowe sesje ciążowe czy noworodkowe najlepiej oddają Wasze uczucia. W sezonie letnim uwielbiam spotykać się z Wami na sesjach w plenerze. Bardzo lubię też fotografować rodzinne okoliczności, jak chrzciny, komunie czy urodziny. Każdy moment jest wart zapisania w postaci czułych kadrów! 

Prywatnie kochamy podróże, które są dla mnie ogromną dawką inspiracji, i z których wracam naładowana niesamowitą energią i gotowa do spełniana swoich marzeń fotograficznych.

Ogromne znaczenie dla mnie moje najbliższe otoczenie, dlatego mieszkamy pod lasem, ponieważ natura to kolejne miejsce, gdzie czuję się najlepiej. Wraz z dziećmi dużo jeździmy, zwiedzamy i odkrywamy coraz to nowsze miejsca, gdzie możemy spędzić wspólnie czas.

Ja oczywiście zawsze jestem z aparatem:) Zapisuję nasze wspólne chwile codzienności, które potem zamykam w przepięknych albumach, niezliczonych odbitkach i ramkach na ścianach.

Jeśli chcesz bym Wam towarzyszyła podczas wyjątkowych chwil, napisz do mnie.

 

POZNAJ

MOJĄ OFERTĘ

SESJE CIĄŻOWE

SESJE NOWORODKOWE

SESJA RODZINNE

UROCZYSTOŚCI

FOTOGRAFIA PAR

FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA