Wyjątkowe chwile podczas sesji dla par

Dlaczego warto wybraćsię na sesję zdjęciową z partnerem/partnerką?

Sesje zdjęciowe dla par to nie tylko zwykłe fotografie. To momenty, które zostaną uwiecznione na całe życie. To wspomnienia, które będziecie mogli przeżywać razem, kiedy tylko spojrzycie na te zdjęcia. Jest to również doskonały sposób na okazanie sobie miłości i zacieśnienie więzi.

Każda para jest inna, dlatego staram się poznać Waszą historię i uwzględnić Wasze indywidualne preferencje podczas sesji – może marzycie o sesji na plaży o zachodzie słońca, w romantycznym parku lub w ulubionym miejscu Waszego miasta? Wspólnie znajdziemy idealne miejsce dla Waszej sesji. Może to być również sesja w studiu. Nie boję się eksperymentować z różnymi stylami i koncepcjami, aby stworzyć dla Was wyjątkowe i oryginalne zdjęcia.

Bezpieczne i komfortowe środowisko

Moim ulubionym miejscem na sesję noworodkową jest Wasz dom. Przede wszystkim jest to wygoda dla Was, nie musicie nigdzie dojeżdżać, spieszyć, denerwować się nastrojem Maluszka, ja przyjadę do Was, i w Waszym domu, gdzie czujecie się swobodnie i komfortowo, bez pośpiechu, wykonamy Wasze wspólne zdjęcia oraz Maluszka. Możemy też wynająć studio, według Waszych preferencji i indywidualnych ustaleń.

Jeśli marzycie o sesji w studio, pamiętajcie że jest to dodatkowy koszt. Cena jest zależna od cennika wybranego obiektu

Jak przebiega sesja zdjęciowa?

Na sesji staram się sprawić, abyście się odprężyli i byli w pełni sobą. Zależy mi na tym, abyście się dobrze bawili i czuli swobodnie, co pozwoli na naturalne i spontaniczne zdjęcia. Moim celem jest uchwycenie Waszej prawdziwej miłości i emocji w najpiękniejszy sposób.

Gotowi na niezapomnianą przygodę?

Jeśli chcecie uwiecznić Waszą miłość w magiczny sposób, zapraszam do kontaktu. Razem stworzymy niepowtarzalną sesję zdjęciową, która będzie odzwierciedleniem Waszej niezwykłej historii. „Bo żaden się już nie powtórzy, nie ma dwóch tych samych nocy…”