Uroczystość I Komunii Świętej

Majowy czas Komunii świętych zbliża się wielkimi krokami.

Podobnie jak uroczystość Chrztu Świętego, I Komunia to wyjątkowy dzień w życiu Dziecka, który ja z wielką przyjemnością zatrzymam dla Państwa na dłużej. W tym dniu, oprócz sfotografowania najważniejszych momentów, szczególną uwagę zwracam na chwile Państwa bliskości i gestów, które razem tworzą wyjątkową całość.

Po trudach związanych z przygotowaniami do tego wyjątkowego dnia, spotykamy się w Kościele, aby świętować ten czas pełen radości i głębokiej wiary. Sesja komunijna pozwala uchwycić te niepowtarzalne emocje i uczucia na zawsze. Jest to wspaniała okazja, aby stworzyć piękne pamiątki dla przyszłych pokoleń.

Ja zawsze staram się wprowadzić trochę swobody po części oficjalnej i wtedy skupiam się na sfotografowaniu Waszych wspólnych momentów. Wykonujemy kadry rodzinne, szukam relacji pomiędzy członkami rodziny, które warto zatrzymać na dłużej.

Jeśli jeszcze nie wybraliście fotografa na ten wyjątkowy dzień to zapraszam do kontaktu.

Rezerwacja 

Jeśli pragniecie uwiecznić I Komunię Świętą Waszego dziecka w unikalny sposób, serdecznie zachęcam do skontaktowania się ze mną. Chętnie wysłucham Waszych planów i pomysłów, abyśmy razem stworzyli reportaż, który będzie dla Was cenną pamiątką na lata.

Niech I Komunia Święta Waszego dziecka stanie się niezapomnianym wydarzeniem!