Sesja niemowlęca Jagódki ze starszą siostrą Zuzią🤍

Pięknego sierpniowego na świat przyszła Jagódka👧 (jak się później okazało moja Chrześnica:)).
Na sesję noworodkową nie przyjechałam tak szybko jak się początkowo umawialiśmy. Nie zawsze jest to możliwe, zwłaszcza jak jest w domu starsze rodzeństwo. Dla mnie bardzo ważne jest samopoczucie nie tylko nowonarodztnego dziecka, ale przede wszystkim Mamy, i niestety pomimo początkowych chęci wykonania sesji jak najszybciej nie zawsze się to udaje.

Do Jagódki przyjechałam jak miała już kilka dobrych tygodni i była już całkiem sporą dziewczynką. Zuzia nie odstępowała młodszej siostrzyczki na krok, doskonale przy tym opiekując się Jagódką. Zaczęliśmy od zdjęć w sypialni, w łóżeczku, następnie wykonaliśmy zdjęcia całej Rodzinki, by następnie przejść do salonu, gdzie pozowała już raczej Mama z córeczką. Wykonaliśmy też kilka ujęć podczas karmienia piersią, co będzie wspaniałą pamiątką tego niesamowitego okresu w życiu młodej Mamy.

Sesja noworodkowa czy niemowlęca to jedne z najpiękniejszych sesji jakie można wykonać Rodzince. Zdaję sobie sprawę, że nie zawsze jest to łatwe, jednak mimo wszystko bardzo zachęcam do zatrzymania tych wyjątkowych chwil, które tak szybko mijają. W przyszłości oglądają te zdjęcia będzie czuć zapach Waszego maleństwa i dotyk małych stópek🤎